| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut.Este cineva pe aici care are magazin online in regim drophipping? As vrea mai multe detalii despre acest domeniu.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Skarr a răspuns:

Daca ai venit să înveți dropshipping de pe TPU.
Deja ai inceput prost.
Maxim pot sa ți zic ce e ăla și cum funcționează.

| AlexMaftei2001 explică (pentru Skarr):

Am vrut doar sa aud o parere de la cineva care activeaza in acest domeniu.Ma documentez despre dropshipping de 1 an de zile.
Decat sa dai un raspuns arogant mai bine nu raspunzi.

| Skarr a răspuns (pentru AlexMaftei2001):

Doar îți ziceam
Cel mai probabil pe TPU nu o să găsești ce cauți. Mai mult decât câteva informații basic. Mai ales că te ai documentat peste 1 an de zile mă îndoiesc că știe cineva de aici mai mult. Sau că o să găsești pe cineva aici care a reușit în dropshipping.

Am incercat și eu dropshipping odată.
Cea mai mare problema a mea a fost produsul.
In rest website ul arata bine, totul profesional, detalii mici. Dar nu am reușit până la urmă. Marketing și ads din nou. Deși știu câte ceva nu am prea multa experiență
Cel mai bine e să începi cu altceva daca nu ai experiență. Singurul mod in care o sa faci bani cu dropshipping fără experiență e mult noroc. Mai mult nu am cu ce sa te ajut

| Anabitta a răspuns:

Din pacate, nu cred ca cineva care cunoaste, te-ar invata ce ai de facut. iti dai seama ca nu le convine concurenta