| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut.Este cineva pe aici care se ocupa cu copywrting? Daca da imi puteti da mai multe detalii despre acest domeniu?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Oarecum conex, sunt editor online. De multe ori prin copyrighting se intelege ghostwriting, care e de tot rahatul. Detalii iti pot da, dar zi mai intii ce experienta/calificari ai in zona asta si mai ales cu ce limbi te impaci de la foarte bine in sus.

| AlexMaftei2001 explică (pentru GabiDumitrescu):

Vreau sa ma apuc de acest domeniu, sa invat.Limba romana o stiu la perfectie si engleza mai trebuie perfectionata.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexMaftei2001):

Ca incepator e greu de tot, mai ales la cum s-a tot dus la vale costul vietii la noi de citiva ani incoace si ai concurenti din India sau Pakistan unde cu 500 EUR pe luna esti rege.

| gabicoo a răspuns:

Nu cumva ai mâncat un i?