| AlexandruIonuț1 a întrebat:

Salut! Eu am avut cont pe site-ul de dating Meetic, unde am plătit in noiembrie, când l-am avut, bani pentru un abonament de o lună, însă acum două luni l-am șters. M-am dezabonat din magazinul Google Play, însă cu toate astea atât în decembrie, cât și în ianuarie mi-au perceput bani ca și cum aș fi încă abonat. Am vrut să le scriu dar nu am găsit vreun mail. Știe vreunul dintre voi ce pot face în situația aceasta?

3 răspunsuri:
| Pths89 a răspuns:

Dacă ai plătit în aplicație trebuie sa dezactivezi opțiunea /plata recurenta(trebuie sa o găsești în my account /payment method) Dacă ai plătit prin gplay poți vedea informațiile despre plăti recurente în secțiunea account/my subscription

| AlexandruIonuț1 explică (pentru Pths89):

Singura problema e ca nu mai am cont

| Pucok a răspuns:

Sa blochezi platile online