| cosmin2019 a întrebat:

eu vreau sa imi deschid o retea de socializare ....as vrea sa imi dati cate idei ce-as putea sa pun pe ea

si niste sugestive pentru retea in lomba engleza

dau funda care da cel mai convingator raspuns

2 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!

| profesionista a răspuns:

Nu cred ca ai sanse pentru ca deja exista www.exclusivromania.ro cea mai noua retea de socializare romaneasca!