| DeliciOaSaTaa a întrebat:

ce site-uri de socializare ati vrea sa-mi dati si mie exemple si poate un linck sau un sait pe care pot intra sa vad dau fnda la cel mai convingator raspuns si cat mai complex literar vorbind pup.

11 răspunsuri:
| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Buna. Uite poti intra pe conquiztador.Acolo poti vorbi in timp ce joci sau poti intra pe gamezer care este un site de biliard.Iti faci un cont.

| Zazu a răspuns:

Literar vorbind dar complex mai putin! locurile ideale pentru socializare sunt:scara blocului, recreatia de la scoala, iesirea in parc cu prietenii, mersul la cinema, plimbarile la munte, baia la garla la bunici, munca voluntara in folosul comunitatii, bataia cu zapada, alinarea durerii unei amice reale, si rasul in grup!

| BisUltras a răspuns:

Buna!
Sunt o gramada de siteuri de socializare printre cele mai cunoscute fiind hi5 facebook. Mai jos iti prezint o lista cu cele mai cunoscute siteuri de socializare.
www.facebook.com
www.myspace.com
www.twitter.com
www.hi5.com
www.prieteni.ro
www.thinksmart.ro/
www.raspunsuri.info/
Sper ca te-am ajutat. Te pup :*

| ZeRoberto a răspuns:

Invata sa scrii, apoi pune o intrebare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.lipiciosii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zang.ro e un site destul de ok, am cont de cativa ani si nu ma plang:)iti faci pagina persoanala si poti:sa scrii bloguri, sa pui videoclipuri, sa incarci poze in albume si la profil. Mie una-mi plac:)plus ca m-am si intalnit cu unele persoane de pe site si a meritat:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face book, twitwer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edusoft.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saitu asta e super tare http://xat.com/......gister.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rockaritzzza crede-ma ca cel mai tare sait este ELMAZ.RO eu am cont pe hi5 si facebooc si cam pe toate site-urile dar cel mai tare si asta este parerea mea este ELMAZ ancearcal si nu vei regreta. Cu respect un prieten virtal