| sergiu122 a întrebat:

Exista vreun site de pariuri online care iti da bani pentru ca te ai inregistrat? gasisem inainte unu care dadea 5 euro acum numai da. Puteti sa ma ajutati si pe mine..am incercat 1000 de site si imi da doar bonusuri dar intai trebuie sa bag bani si sa pariez pe un meci...Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Era unu dar nici eu nu mai stiu cum se numea, altele nu prea sunt. Nu era usor ca nu sunt nici ei prosti, ca sa scoti aia 5 euro trebuia sa-i rulezi si sa faci si tu o investitie in cont.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Care site da 5 euro? laughing Pai asa isi facea fiecare cate un cont si le luam toti banii. Nu exista absolut nicio agentie de pariuri online care sa iti dea bani la inregistrare. Bonusurile sunt tot in favoarea lor. Bani sigur nu dau si nici nu vor da vreodata.

| AFR81 a răspuns (pentru ZEU93):

Am inteles. Asta e complet altceva. Mult mai plauzibil.

| sergiu122 explică (pentru AFR81):

Ba da... timp de 2sau de 3 zile la Bet Clic a dat

| ZEU93 a răspuns (pentru AFR81):

Era unu dar nici eu nu mai stiu cum se numea, altele nu prea sunt. Nu era usor ca nu sunt nici ei prosti, ca sa scoti aia 5 euro trebuia sa-i rulezi si sa faci si tu o investitie in cont.