| NonZarek a întrebat:

Salut, fiind pandemia aceasta si sunt blocat în casa, m-am gândit cum as putea face bani. Am sub 18 ani și as cam avea nevoie de bani, nu ma interesează sa fac mii de euro sau lei și dacă fac 100 lei lunar sau nu știu, e ok. Ceva idei? Chiar dacă necesita investiție nu e problema.

2 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Cel mai bine cauți pe net la joburi suni le spui vârsta și în funcție de asta afli daca te pot angaja happy

| crysty1222 a răspuns:

Ar fi mai multe optiuni, dar printre cele mai populare ar fi freelancingul si Youtube-ul. Problema e ca trebuie sa fii destul de bun la una din astea ca sa poti face ceva banuti. Ca freelancer trebuie sa stii o profesie foarte bine pentru ca sunt multi indieni care lucreaza pe bani putini si le cam ia fata celorlalti.
Pe Youtube cred ca stii si tu ca ai nevoie de un content care sa atraga cati mai multi abonati si vizionari, dar dureaza...