| hhhdhdhdhd a întrebat:

Sunt Ziua.Am 19ani(student) si vreau sa-mi fac proprii bani(fara sa mai cer la parinti sau ceva de genu). Am o suma mica de bani daca ar fi pentru o investitie (cam 1.000 de euro) si chiar nu stiu in ce ar putea sa investesc banii astia.Nu vreau sa aud sfaturi gen baga la pariuri sau la pacanele, vreau raspunsuri persoane care au idei reale...
Deci ce as putea face cu 1000euro? ps:timpul nu este o problema

8 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Sau ai putea sa incerci si pe http://www.originals.ro/26418org fiindca NU se stie niciodata ce si cum!

| hhhdhdhdhd explică (pentru MoneyMoney):

Ce nu se stie?
bai baiatule si tu esti total dus.eu te interb ceva si tu imi demonstrezi ca nu te duce capul?

| crynys a răspuns:

Cumperi doua webcam bune 2 pc si convingi doua prietena sa faca videochat si sa impartiti profitul

| crynys a răspuns:

Mda nu intru in polemici cu toti incuiatii care nu stiu ce sa faca cu banii stransi de la colindat si de jigniri se ocupa adminii siteului ce ti se pare asa aiurea la raspunsul meu se vede ca nu ai nici macar habar cum sa vorbesti dar mai ales habar sa faci ceva cu o suma de bani.

| music1is2life a răspuns:

Cumperi lucruri mai ieftine si le vinzi mai scump

| gojira a răspuns:

Recomand www.5predictii.ro am abonament de 3 saptamana si am scos un profit de 14 milioane pana acum, cu 2 milioane pariati pe fiecare meci.

| Xemnas a răspuns:

...ai putea sa mai strangi bani (in jur de 300-500 euro) (iti iei un job) si iti deschizi un magazin.

| fanyka a răspuns:

Ai bani si vrei sa investesti?
Vrei o investitie profitabila intr-un domeniu de AUR?
Mai sunt 3 zile in care poti investi in pachete de actiuni intr-o companie de telecomunicatii. Investitia se face in euro, este garantata si cu un profit lunar de 1%(12.86%/an).
Sunt trei pachete de actiuni(optiuni) - 2500, 5000 si 1000euro(25.000, 50 000 si 100 000 actiuni)
Pentru informatii detaliate suna la 0726723593