| Lecaalex123 a întrebat:

Salut, îmi ajung 1500 de lei pentru o zi de naștere? Circa in jur de 20 de invitați?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai voie cu atitia invitati, si nu i ti ajung 1500, amenda este mai mare 2000 lei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

5 persoane ai voie sa inviti nici unul in plus

| Catrice a răspuns:

Daca iei sucuri ieftine și le dai mâncare gătită, poate îți ajung. A da și că băutură alcoolica - Mona, 4-5 bucățihee hee

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu, iti mai trebuie si bani de amenda

| cfrtobias a răspuns:

Parintii tai n-au auzit de covid nici tu? laughing

| Invictusman a răspuns:

Bacsis pentru chelnerii de înmormântare. Te expui multor riscuri chemând atâția invitați.

| Vântulalb a răspuns:

Tu esti sarbatoritul? La ce varsta? Ca una e la 15 ani cu sucuri si alta e la 40 de ani cu mese bogate.

| Vântulalb a răspuns (pentru Vântulalb):

Da, nu m-am uitatat cati invitati spui. Depasesti numarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai taie din invitati