| Christian333 a întrebat:

Salut, imi poate explica cineva care este cea mai simpla modalitate de a cumpara ceva de pe ebay?

3 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Fara card nu faci nimic. Iti trebuie cont, te inregistrezi, iti bagi cardul, unu care sa fie acceptat de ei si go CASH & CARRY :D.
Poti incerca si aici daca ai card: www.webmoneyhq.ws

| DrViorel a răspuns:

Cu cardul personal. Si eu am mai cumparat, desi nu am incredere in acest gen de,, magazine online". O zi buna!

| kllass a răspuns:

Nu ai ce cumpara de pe ebay pentru ca vinzatorii nu livreaza(97%) din ei in Romania. Ce se livreaza sunt produsele noi si in mare cu preturile depasind 1000 dolari.