| Adrian808 a întrebat:

Salut, imi poate spune va rog cineva cum ma pot angaja la glovo sau tazz fiind minor? Eu am sunat la tazz ca sa ma angajez si au spus ca nu angajeaza minori, desi acum putin timp un prieten tot fiind minor a lucrat la tazz si la glovo stiu ca se pot baga persoane de la 16 ani.
Ma poate ajuta cineva va rog frumos?

4 răspunsuri:
| Ana2920 a răspuns:

Când ești minor nu te poți angaja. Abia după ce faci 18 ani, abia atunci te vei putea angaja

| Radaaa a răspuns:

Te angajez eu, da-mi nr tau in privat, angajez din toata țara. Aștept nr tau și o sa îți scriu mai multe detalii

| Adrian808 explică (pentru Radaaa):

Nu pot sa iti dau mesaj eventual iti las instagramul imi dai mesaj si o sa iti dau nr acolo adrian_crjj

| tudor7754 a răspuns (pentru Radaaa):

Salut! sunt si eu interesat, am 17 ani