| youtubername a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa ma angajez la Glovo. Am mai lucrat la ei si anul trecut doar ca acum s-au schimbat niste chestii. Tot vad anunturi de la parteneri Glovo cu "Varsta minima 16 ani" si nu stiu daca mai angajeaza minori. Daca stiti voi cum sta treaba m-ar ajuta enorm.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu spui ca ai varsta de 17 ani, deci ai depasit 16 ani, care este varsta minima la care te poti angaja singur, asa ca te poti angaja, daca au locuri disponibile.