| M1h0i a întrebat:

Salut, îmi puteți recomandă niste siteuri pentru marketing afiliat care sa fie pe abonament lunar, adică persoana pe care o aduc prin linkul meu de afiliat sa plătească lunar un abonament.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La marketing afiliat functioneaza sistemul piramidal de venituri.
Fiecare membru din retea primeste un procentaj din venitul retelei pe care o are in subordine, la care se adauga veniturile directe realizata de persoana insasi.