| roby223 a întrebat:

Am văzut ca exista siteuri legit unde poți face ceva bănuți lunar, putini dar buni.
Îmi puteți recomanda vreunul? Asta în cazul în care acele siteuri nu sunt doar minciuni

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai dacă le ai văzut deja...

| WhiteLife a răspuns:

Sunt site-uri de chestionare, de exemplu Daedalus online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca le-ai gasit pe alea legit, cu care poti face bani lunar putini dar buni, de ce nu le folosesti pe alea?

| roby223 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut pe YouTube

| Bula a răspuns (pentru roby223):

Pe Youtube am vazut si Perpetum Mobile + laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru roby223):

Pai alea nu sunt reale, isi fac ei reclama pe Youtube, sau fac reclama la site, da de fapt nu primesti nici un ban. doar ei iau banii. cei cu site-ul

| IoanWild a răspuns:

In mare parte sunt doar minciuni si promisiuni. Uite poti face asa, lucrezi cumva in viata reala si compensezi timpul liber citind o carte sau de ce nu efectuand un sport. Pe net nu prea se fac bani. Bafta!