| Alexutzu28 a întrebat:

Salut imi spuneti o metoda de facut bani pe internet?
Eu ma mai pricep si la desen

6 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

In internet nu te poti increde sad sunt diferite site-uri false ...par artagatoare! convingatoare dar de geaba. dar exista 3 posibilitati de a face sigur bani pe net
1 pe tocmai.ro
2 pe mercador.ro
3 pe ocazi.ro

aici... postezii produse de care nu mai ai nevoie adica haine happy sau depinde ce vrei sa vinzi

| vegeta a răspuns:

Fa si tu ce face baiatu asta si cu siguranta vei castiga foarte multi bani https://www.facebook.com/....../photo.php

| madalina13021997 a răspuns:

Daca te pricepi intr-adevar la desen, ti-ai putea face un site/pagina cu desenele realizate mai ales ca acum se cauta oameni care au talent la desen. Poti realiza portrete, schite, si mult altele asta daca ai bineinteles talent la asa ceva!

| bogdan373 a răspuns:

- Ai incercat sa castigi bani online, dar n-ai reusit sa faci din asta o sursa de venit permanent?
- Vrei sa incepi o afacere online dar nu stii de unde sa incepi?
- Ai o afacere online dar venitul generat nu este la nivelul dorit?
- Ai nevoie de o sursa de venit suplimentar?

Daca te afli in una din situatiile de mai sus atunci traiborg este pentru tine.

Vei afla:
- Cum poti incepe o afacere profitabila online.
- Daca ai deja o afacere online, vei afla cum o poti duce la un nou nivel.
- Principalele greseli pe care trebuie sa le eviti pentru a reusi online

Rezerva-ti locul chiar acum si anunta-ti prietenii care ar putea fi interesati.

Inregistreaza-te aici: https://www.traiborg.com/af/20706
conferinte se fac luni, miercuri si vineri

| Belicikca1121 a răspuns:

Pai intra pe Mercador si vinde acolo ce vrei sa vinzi dupa dai informatii despre acel lucru, unde locuiesti (localitate), nr. de telefon, iar omul interesat de acel lucru te va suna.
Funda?

| DeSStoRRy a răspuns:

O chestie ar fi graphic design, inveti photoshop si apoi intri pe site-uri ca 99designs si raspunzi comenzilor, sunt sume destul de frumoase