| AlexDuna a întrebat:

Salut TPU
Imi spuneti si mie o metoda de castigat bani pe internet? Dau funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Headd_Ionutz_1989 a răspuns:

Http://likesplanet.com/promote.php?ref=DunaAlex Cea mai buna metoda la ora actuala, si plateste chiar foarte bine nu ca alte site-uri care sunt scam, in plus aici daca ai 6-7 reff poti ajuge la o suma convenabila de 2-3 dolari pentru inceput!

5 răspunsuri:
| Alexia26 a răspuns:

Marketing afiliat. pentru detalii ma poti contacta pe mail nig874@yahoo.com

| FlorinM28 a răspuns:

Pe goo.gl/PjxPl gasesti un site unde prezint diferite metode de a castiga bani pe internet. Multe dintre ele sunt insotite de dovezi de plata. Iti recomand sa incepi cu acelea.

| DarkSpy a răspuns:

Poti sa vinzi lucururi pe okazii, tocmai.
Poti sa inveti un limbaj de programare sau design si sa lucrezi ca freelancer.

| googul a răspuns:

Incearca asta http://googule.Charity24.net Este un sistem international de ajutor reciproc.Sunt destui romani care s-au inscris.