| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care face bani online sau care se pricepe bine in a face acest lucru sau sa imi spuneti niste idei de a face bani pe Internet cei care se pricep si castiga din online?
Multumesc!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programare

| alexgerchev a răspuns (pentru suntserios):

Stiu ca se castiga bine din asta dar e si greu poate ai un sfat sau e alteceva mai simplu mulltumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu. Cred ca videochat dar nu fa de acasa ca nu castigi bine. Cauta un studio, cica castiga bine alea care fac videochat de la studio

| ClatitaCuMiere a răspuns:

Nu am facut niciodata bani din online.

| Chris0203 a răspuns:

Poți să devi reprezentat Oriflame de la 16 ani și să faci bani! Eu te pot ajuta?