| AlexandruDan1996 a întrebat:

Imi zice si mie cineva de unde as putea face rost de niste oamenii care sa redacteze articole? Articolele sa fie in engleza pentru un site de celebritati.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca nu vrei voluntariat si esti dispus sa platesti pentru articole de bun simt, optimizate SEO ale cuiva cu citeva mii de articole deja publicate pe ici-colo, da-mi un PM. Daca te astepti la ajutor moca, cauta-ma cind faci rost de ca$h...

| claudia123123 a răspuns:

Posteaza pe un site sau daca vrei te pot ajuta eu big grin. Acum depinde de ce ai nevoie de traducere sau si de redactare?

| AlexandruDan1996 explică (pentru claudia123123):

Baga id-ul alexandru_dan15@yahoo.com pentru mai multe informatii...