| Hasesebei a întrebat:

Salut, in cat timp ajunge o comanda de pe eMAG daca am facut-o duminica si suntem in timpul sarbatorilor?
Comanda e destul de mare ca pret(3000lei)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E mega aglomerat perioada asta + ca pe 24 si 25 ma gandesc ca nu se lucreaza. Cred ca undeva pe vineri o primesti, ori chiar dupa anul nou

| Violleta2022 a răspuns:

Tinand cont ca comanda s-a pus duminica, probabil ca luni v-a fii procesata si cum marti si miercuri este inchis, va fi trimisa joi sau vineri, asta daca nu sunt foarte aglomerati si vor trimite dupa anul nou.

| Catrice a răspuns:

Curier? Posta?

Hmm... undeva... la anul laughing

| Nemessys a răspuns:

Comenzile, ajung cam ziua urmatoare de la confirmarea comenzii sau peste 2 zile (dar asta depinde de judet). Normal, comanda ta ar trebui sa soseasca marti sau cel tarziu miercuri.