| Greece2000 a întrebat:

Salut, inainte de a incepe vreau sa va spun pe scurt ce ma intereseaza deci vreau sa incep o afacere cu fonduri ue in transporturi marfa am incercat sa caut pe site-ul de la ue dar nu gasesc mare lucru ma intereseaza strict ce conditii trebuie sa indeplinesc mai exact pentru a obtine fondurile necesare si cat as putea primi.

2 răspunsuri:
| romaniaTEiubesc a răspuns:

Ai aici tot ceea ce trebuie sa stii si un formular de inscriere:
http://fondurile-europene.eu/ghid-fonduri-europene-2014-2020/
daca indeplinesti conditiile te vor contacta ei.

| Oros_Andra_1981 a răspuns:

Daca vrei, iti recomand un consultant. Un asemenea proiect necesita multa munca, mult timp consumat pe drumuri si multa experienta.