| iKireS a întrebat:

M-am apucat recent de online marketing si am nevoie de un obiect pe care sa il vand. Am nevoie de ceva interesant care s-ar vinde online, cele mai bune idei iau funda.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mayandblush a răspuns:

Salut;
Si eu ma gandesc sa ma apuc de online marketing in viitorul apropiat, si ma gandeam sa incerc sa obtin dreptul de a revinde lucruri ieftine de pe AliExpress, Amazon sau haine de la brand-uri ca Sonyunara. Cum am spus daca doresti un site ca http://ugly6.tictail.com/, poti gasi toate lucrurile care ei le vand pe Aliexpress/Amazon de 3-5 ori mai ieftin.
Ca idei ai:
pin-uri, stickere, accesorii, accesorii pentru telefon, rechizite dragute si altele.
Si daca nu te deranjeaza, poti sa-mi trimiti si mie link-ul site-ului tau :)