| MarianIonitaa a întrebat:

Salut. M-am decis sa imi pun alocatia pe card, pentru ca am facut greseala sa nu o fac din prima, aceasta este aceea de peste 18 ani pe care o primesc pentru ca inca urmez o forma de învățământ. Imi poate spune cineva care sunt pasii si actele (in cazul in care imi trebuie vreo dovadă de la liceu) sau doar ma duc la banca si cer alte instrucțiuni de acolo?

1 răspuns:
| Trixt3r a răspuns:

Cel mai sigur este sa mergi la o banca si sa explici acolo care-i situația, poate sa difere de la banca la banca si sa fie reguli interne diferite.