| Lumeaemaibuna a întrebat:

Salut vreau sa imi ziceti un site care imi pot creea un card de credit in euro virtual, cardul sa fie visa sau mastercard si sa se poate baga in el bani cu paypal ( ideea este ca vreau un card virtual gratis in care pot sa imi adaug fonduri cu paypal). ((VA ROG SA FIT CAT MA EXPLICITI SI SA DATI SI UN TUTOREAL BUN PENTRU ASTA)) PS: Dau FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Uite ce scrie pe site-ul PayPal:
"Generally virtual banks are not acceptable for PayPal accounts."
(Adica: in general, bancile virtuale nu sunt acceptate pentru conturi PayPal.)

Cu alte cuvinte, ce vrei tu, nu se poate!

| Lumeaemaibuna explică (pentru JackR):

Mersi mult

| JackR a răspuns (pentru Lumeaemaibuna):

Cu placere!

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Trage o privire pe site-ul celor de la LibraBank.