| Sashok a întrebat:

Salut, m-am inregistrat pe Fine Ptc si nu stiu ce sa fac mai departe, ma poate ajuta cineva? am inteles ca poti cistiga dind clickuri pe reclame.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirajul banilor online, atrage prin lacomie si lene foarte multi naivi, infelul acesta prin minciuna unor plati pentru asa zise servicii, internautii sunt inselati la secunda, inainte sa-ti ratezi timpul, arunca un ochi pe aici

http://www.realitati.ro/......-internet/
Ulterior te rog sa gasesti niste oameni care se afla in top 300 cei mai bogati, imbogatiti evident prin click-uri, PTC s.a.m.d

| TuguiMihai1 a răspuns:

Este pierdere de timp...
Nu vei face decat cativa centi...
Trimite-mi un mesaj pe facebook ( ei link-ul din profilul meu TPU )si iti trimit gratuit un ghid despre cum sa faci bani pe internet.
Cu prietenie,
Mihai