| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, ma numesc samuel, Am si eu o intrebare care ma macina de vreo 2 ani incoace: stie cineva vreun site pe care poti face bani fara sa investesti? Si prin care poti ridica banii prin cont bancar? Sau vreun joc pe care il joci si castigi bani reali, daca cineva stie vreo solutie de genul, il rog sa-mi zica si mie, mersi.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Google.
Iti faci un vlog pe Youtube, iar cu Addsense iti iei banii adunati.

| GoldenBoy17 explică (pentru Bula):

Sunt cam timid, dar presupun ca la inceput toti suntem, daca in caz ca o sq imi fac canal de Youtube, doresc sa te abonezi la mine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eram toti bogati daca banii se faceau asa usor

| GoldenBoy17 explică (pentru suntserios):

Sa stii ca ai foarte mare dreptate, stii, poate ca o sa par penibil ca zic asta, dar mie intotdeauna mi-a placut job ul ca ospatar, a fi ospatar e un job ok?

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Sunt sute de metode de a face bani pe net.
Blog, Youtube, freelancing, marketing afiliat..., dar pentru fiecare trebuie sa muncesti " cu mintea" destul de mult big grin

| GoldenBoy17 explică (pentru HarukoMariusDaniel):

Ai dreptate, cel mai bine e sa mergem la munca si sa muncim fizic, eu pe viitor doresc sa ma angajez ca ospatar. Ms

| Andrei122001 a răspuns:

I-ati CSGO si joaca pe site-uri de pariuri din promo code-uri ....eu am facut 50€.

| GoldenBoy17 explică (pentru Andrei122001):

Ar fi buna ideea, doar ca nu ma pricep la jocuri, iar eu sunt o fire care prefera sa lucreze undeva unde are banii asigurati pe luna. Oricum, fie ce o fi, de angajat tot trebuie sa ma angajez undeva, sa faci banii stang degeaba acasa va ramane doar un vis

| Bula a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Peste 20 ani birocratia se va muta de la ghisee la calculatorul de acasa sau pe o plaja insorita /varf de munte, dupa preferinta.
Robotul casnic va avea grija de gospodarie, iar oamenii vor lucra de hobby.

Sau invers?

| GoldenBoy17 explică (pentru Bula):

Cred ca invers.