| Maria9Maria a întrebat:

Mi-am facut cont pe site-ul 2Parale si nu stiu cum sa incep sa fac bani?! Stie cineva? Am dat add la aplica companii si m-au acceptat multe companii eu cum sa ii promovez? Habar n-am! FUNDA.

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Intri in contul tau personal de la 2Parale click "Interfata afiliat" vezi optiunea "Campanii" click pe ea si acolo apar site-urile la care ai fost acceptat. Alegi campania care te intereseaza click pe "Unelte" aici este unde apar bannerele de promovare si codurile aferente, copiezi codul de la un banner si il adaugi pe blogul tau cu o scurta prezentare a produsului respectiv. Bafta.

4 răspunsuri:
| oanaro a răspuns:

La fiecare campanie (firma) ai un buton cu "unelte" si acolo vei gasi mai multe tipuri de bannere. Apesi pe "cod" si copiezi ce iti apare. Acel cod il vei adauga in blogul/site-ul tau in HTML. Mai poti promova campania si pe site-uri de socializare.

Mai multe detalii gasesti aici:
http://gabryelles-blog.com/......i-2parale/

http://m1ha1.blogspot.ro/2012/08/bani-pe-net-2parale-2pcms-demo-dovada.html

Bafta!

| FlorinM28 a răspuns:

Cat castigi?

| Maria9Maria explică:

Oare de ce-mi impune site-ul pe cine sa aleg ca raspuns castigator? Eu vreau sa il aleg pe COSTAN si nu-mi apare funda decat in dreptul lui OANARO. Eu nu vreau sa ii dau funda decat lui COSTAN! Cum sa fac daca nu-mi apare funda in dreptul lui?

| costan a răspuns (pentru Maria9Maria):

Mersi Maria, funda a fost adaugata la mine. Daca mai ai nelamuriri in privinta programului de afiliere 2Parale ma poti contacta.