| AnonymuSest a întrebat:

Mi-am facut cont pe site-ul 2Parale si nu stiu cum sa incep sa fac bani?! Stie cineva? Am dat add la aplica companii si m-au acceptat multe companii eu cum sa ii promovez? Nu stiu cum se face dau funda!

2 răspunsuri:
| klau123ful a răspuns:

Reclame... pe facebook/yahoo/skype si alte retele de socializare. Funda? [cheama'ti prietenii]

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii despre afiliere? despre seo? despe marketing online? sau ai avut impresia ca iti faci cont si curg banii?