| nosound871 a întrebat:

Salut, mi-am facut recent cont pe Netflix si azi este prima zi de plata si am si eu unele nelamuriri cu metoda de plata, se va lua direct de pe card suma aferenta sau trebuie facut altceva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti ia banii automat nu trebuie sa faci nimic

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

AnaMaria50 a răspuns:
Tu nu mai faci nimic, ei isi retrag automat banii din contul tau. Asigurata-te ca ai bani in cont, ca ei s nu-ti aplice penalizare.
Suma va varia usor de la luna la luna, depinzand de valoarea dolarului din ziua cand trebuie sa ti se scoata plata.

mai omule nu du omul in eroare ma, nu exista penalizare, eu am intarziat cu plata 3 saptamani, cand am avut banii pe card automat mi au luat banii

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu mai faci nimic, ei isi retrag automat banii din contul tau. Asigurata-te ca ai bani in cont, ca ei s nu-ti aplice penalizare.
Suma va varia usor de la luna la luna, depinzand de valoarea dolarului din ziua cand trebuie sa ti se scoata plata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

PS. Nu asculta ce iti zice AnaMaria50. Ea vorbeste numai prostii pe TPU. Nu iti aplica nimeni nicio penalizare daca nu ai bani. Pur si simplu daca nu ai bani pe card iti inchid contul de Netflix si aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de card, la unele bănci îți va trebuie aprobare, și ți se va lua automat de pe card.