| prisacnelu a întrebat:

Salut mim facut si eu un cont la alertpay si nul pot verifica ma poate ajuta si pe mine cineva am card visa electron

3 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Poi si cum nu poti sa il verifici...detaliaza? eu am cont paypal, si imi aduc aminte ca mi-a trebuit un cod de 4 cifre pe care l-am luat de la banca, sau apare in extrasul de de cont dupa ce ai facut contul!
Succes!

| laura06 a răspuns:

Si eu am cont la ei si nici eu nu mi l-am verificat inca decat optiunea cu telefonul, am inteles ca trebuie sa iei extras de cont de la banca pentru ca ai un cod de la ei pe care trebuie sa-l pui cand vr sa-l verifici. e urmatoarea etapa dupa ce scrii datele tale.

| prisacnelu explică:

Mie imi spune asa Your transaction has been declined by your card issuer. Please contact your card issuer for more information.