| benga94 a întrebat:

Salut, nu știu daca e buna categoria dar aia e.
Am cont adsens pe YouTube.
Am un cont bancar care mi-a expirat și nu mai găsesc cardul, ideea e ca am întrat acum pe contul adesnse și am văzut multe plăti făcute pe acel cont. Cum fac sa recuperez banii? Nu sunt nici în România, aștept idei.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un cont bancar nu expira! Poate expira cardul legat de acel cont, dar nu contul.
Atata vreme cat ai 1 leu in el, ramane deschis pe veci!
Suni Banca unde ai acel cont si le spui sa blocheze contul bancar xxxx si sa investigheze toate platile facute de la data de xxxx, cand tu nu l-ai mai folosit, doarece tu ai piedut cardul lui.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cont bancar nou, card nou, le înregistrezi pe contul adsense și vei putea scoate banii de acolo.