| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru investitori si nu numai. Voi in ce companii ati investii la acest inceput de an? Si de ce? Ma refer pe bursa.

Răspuns Câştigător
| DamienArmitage a răspuns:

In Tesla. Acum ca modelul 3 o sa apara pe strazile americanilor, o sa inceapa sa se faca investitii masive pentru reducerea costului si marirea autonomiei bateriei. Deci ne putem astepta si la marirea valorii actiunilor.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parca si vad investitorii la bursa cum pierd vremea pe TPU sa iti dea tie sfaturi