| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, sunt grupuri de investitori la bursa pe telegram sau alte aplicatii? As vrea si eu sa intru.

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da, sunt, si mulți, pe multe grupuri.
Am văzut unii făcându-și reclamă pe eToro. Caută și vei găsi, chiar nu are rost să îți dau vreun link, oricum vei căuta și vei citi mult înainte să te alături oricărui grup de acest fel, ca un investitor precaut ce ești, așa-i?

| AndreiMihaiLNM explică (pentru valentingb):

Pai studiez de ceva timp si mi-am mai comandat cateva carti de educatie financiara. O iau treptat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Facebook sunt zeci de astfel de grupuri, si eu sunt in 3-4.

| Dediu_Cristian_1991 a răspuns:

Salut te pot ajuta dacă vrei