| Cosmin420 a întrebat:

Poate cineva sa-mi ofere niste detalii in legatura cu programul rabla 2020? Ma intereseaza in special starea masinii si daca mai trebuie sa aiba ITP-ul valabil. Am dat si un search pe google si nu am gasit tocmai ce imi doream. Multumesc!

1 răspuns:
| Marc91 a răspuns:

Salut,nu conteaza starea masini si nici itp-ul, daca o predai la o firma ce se ocupa de colectarea deseurilor feroase, iti da si banii pe ea plus actele necesare pentru programul rabla.