| Xenoverse1 a întrebat:

Azi mi-a venit curierul cu cardul meu Revolut, dar problema este ca nu imi pot alimenta cardul. Care e problema?

4 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Problema este ca trebuie sa ne spui ce faci si ce se intampla ca sa ne dam seama care-i problema cu alimentarea cardului. E asa de greu sa descrii ce se petrece?

| Xenoverse1 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Pe aplicatie imi arata ca am 0 lei si vreau sa alimentez cardul.

| flixbuster a răspuns (pentru Xenoverse1):

Hai ca ti-am mai raspuns odata, nu ma doare mana sa dau paste:

http://www.revolut.com/ro-RO/help/cum-incepi/cum-adaugi-bani-la-revolut

| bmerry a răspuns:

Pai pot fi mai multe probleme. Fie nu ai introdus corect datele cardului alternativ, fie nu ai sold disponibil, fie e o eroare de la ei. Oricum ar fi, du-te in aplicatie la,, tablou de bord", apasă colt dreapta sus pe iconița cu semnul întrebării și selectează,, new chat" in josul paginii. Scrie,, live chat" și vei intra intr-o conversație cu serviciu clienti. Te pot ghida ei.