| Denis67 a întrebat:

Recent am primit alocatia pe contul meu si astazi am vrut sa fac o comanda pe internet si cand am apasat plaseaza comanda imi spune ca nu accepta banca si am vrut sa imi activez optiunea de a plati direct cu cardul dar nici acolo nu m-a lasat!
Oare de ce?
Si daca am facut "plata" pe romaneste am trimis niste bani de pe un cont pe un alt cont personal cum pot vedea banii in sold?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Du-te la un bancomat și verifică.

| Furnicuta000 a răspuns:

Consulti soldul la bancomat. Dar nu avea si optiunea de ramburs?