| yonutz63991 a întrebat:

Am dat din greseala comanda de o excursie de pe zumzi, dar ma logasem cu contul de fb si nu pusasem nici un nr de telefon si bifasem optiunea de plata cu cardul. Excursia era 125 lei, Credeti ca s-a trimis?

2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Nu stiu daca s-a trimis, dar mi se pare ca daca ai facut o comanda, te suna ei sau iti trimit e-mail sa confirmi acea comanda!
Iar in mail e posibil sa ai si optiunea de anulare sau ceva de genul.
Deci nu te speria

| iulyro a răspuns:

Nu deoarece trebuie sa confirmi comanda big grin stai linistit