| supremxxxoxo a întrebat:

Reduceri de vara?

Doresc sa cumpar un ps4 pro, momentan este mai scump decat acum 3 ani cand s-a lansat. Eu nu cred in "reduceri", umfla ei pretul apoi scad ducand lucrurile mai la normal cand este timpul de "reduceri".

Stiti cumva cand incepe vreo perioada de reduceri la Altex, una de vara?

De exemplu de black friday sau de pasti, ps4 pro a fost 1450 sau 1600 de lei, acum este 1899 de lei.
Va dati seama ca ei au profit bun si la 1450 de lei, vreau ca pretul sa scada si pe vara, in curand...nu am stare pana in iarna la Black F.

Funda.

Răspuns Câştigător
| Buruiana_Raul_1995 a răspuns:

Cauta intr-un amanet, la mine in Galati la un amanet un PS4 PRO e 1200 lei + cateva jocuri

| supremxxxoxo explică (pentru Buruiana_Raul_1995):

Multumesc mult pentru timpul oferit pentru a-mi raspunde. Nah... vreau doar nou, plus garantie.

1 răspuns: