| anonim_4396 a întrebat:

Salut Salut!
Va rog tratati cu seriozitate!
Doresc doar sa-mi raspundeti la o intrebare.
Unde imi pot deschide in Bucuresti ( de preferinta sectoarele 3-*4*-5 ) o agentie de pariuri, desigur in agentie vor mai fi si aparate. (3) ..NU doresc sa-mi spuneti un spatiu de inchiriat...doar o zona care nu asa multe case de pariuri si in care sunt jucatori ..am cautat si eu.m-am interesat..etc dar in final am spus sa intreb pe diferite site-uri de socializare poate cineva imi da un raspuns care sa ma puna pe ganduri ..momentan nu m-am hotarat si de aia doresc si parere voastra.
In agentie vor fi 3 aparate ( pacanele -.- ) bar + tigari electronice.
Daca doriti sa ma ajutati va rog sa raspundeti cat mai rapid si astept si sugestii in legatura cu agentia..seara frumoasa!
Raspunde la intrebare si daca raspunsul tau ma va ajuta primesti -
funda & o sa castigi un miliard la pariuri. -.- ( joke x 99 )

2 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Salut.

Poate asta te va ajuta https://www.google.ro/......073425,12z

| Iulian9787 a răspuns (pentru Stef98):

Multumesc mult. lol chiar ft util ..nu m-am gandit mersi