| energia a întrebat:

Doresc sa tratati aceasta intrebare cu maxima seriozitate, dar de ce nu si cu multa creativitate. Deci... scurt si la obiect: twix-ul stang sau cel drept? Si de ce?

13 răspunsuri:
| William a răspuns:

Eu le mananc pe amandoua odata.

| OldSoul a răspuns:

Ala din dreapta, pentru ca dreapta poarta noroc.

| deeeaqq a răspuns:

Doresc să nu tratez această întrebare cu seriozitate, deci voi alege twix-ul din mijloc.

| LoveSleep a răspuns (pentru deeeaqq):

Buna alegere. Știi tu ce știi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele... aruncate la gunoi.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Criticala

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Ambalajul.E mai sanatos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Dua? puppy dog eyes

Ihi, daca sunt ingurcitate intr-o cantitate generoasa de persoanele care-mi sunt simpatice... in cazul asta da, sunt sanatoase.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

"Persoanele care-mi sunt simpatice" lel
Iti iubesti mult prietenii happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Dragostea mea imensa s-a simtit in fiecare pixel, a trecut dincolo de monitor sau cum ti-ai dat seama de iubirea nemarginita pe care o port pentru acesti indivizi? :3 Da, cel mai mult il iubesc pe el ( din cauza asta am inceput si sa sortez gunoiul de 5 ani ) : https://www.tpu.ro/utilizator/pic/intrebari/

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Toata aceasta dragoste s-a transportat prin pixelii unitatii.Razele gamma declansate de antimateria creata de reactia chimica a iubirii pe care tu ai declansat-o pur si simplu au iesit din monitorul pc-ului meu, precum iasa fata aia din televizor in filmul The Ring, si mi-au dat o mare palma de m-au doborat.

| 393Dan a răspuns:

Cel care ramane dupa ce te servesti tu cu unul ^^

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Dau cu dreapta, deci aleg twix-ul stang.