| ghita91 a întrebat:

Salut, schimb hard disk laptop 500GB cu garantie 11 luni si windows 8 + 1 placuta de 2 GB RAM + 50 RON cu iphone 4 original sau replica cu un sim sau cu android, sau iphone 5 replica 1 sim.

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Un HDD de laptop de 500Gb, costa in jur de 300 lei si placuta de ram in jur de 70 lei plus aia 50 lei inseamna 420 Lei, nu crezi ca e cam putin?

| ghita91 explică (pentru ombladon):

Pentru o replica iphone cu un sim nu cred ca e putin, pe ocazi gasesti si cu 300 ron si cu 450 ron.

| KostyCool a răspuns:

Am eu o replica 1 sim. Daca vrei da-mi mesaj privat!

| ghita91 explică (pentru KostyCool):

Dami id tau si vorbim pe mess