| pelivanvasil a întrebat:

Ce sa-mi iau replica iphone 4s cu android sau Apple iphone 3 original deci replica vs original

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

IPhone3 original, clar.Nu arunca banii pe pleznitori că vei plânge lângă el în 3-6 luni.Ce e original are garanție și se poate repara.ce e replică e un fel de machetă făcută doar să arate identic cu originalul, nu la fel se poate spune și de calitatea softului și componentelor ce le conține, care sunt de o calitate foarte proastă. Succes

| aleahimk a răspuns:

Mai bine iti iei iphone 3 original k stii ce cumperi din magazin, o replica e facut de mantuiala, iar daca va pati ceva vei gasi piese in strainatate ori foarte greu in tara. Am avut eu replica, mi s-a dus displayul si nu am mai gasit in tara, iar in strainatate... oh go on am lasat-o balta si am luat altul big grin

| Bogdy997 a răspuns:

Categoric originalul! Am un prieten care are replica de Iphone 5 si e nasol rau de tot. Nu e capacitiv e touchscreen. Merge foarte greu. Mai bine iti iei unu original. Crede-ma!

| Laurentiu_Pirvu_1993 a răspuns:

Originalul