| george241999 a întrebat:

Salut, se apropie vacanta de vara si as vrea sa ma angajez undeva in Piatra Neamt. Am 16 ani, imi puteti da niste sfaturi va rog?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ospatar/ chelner, ajutor bucatar, vanzator intr-o pizzarie sau la McDonald ori Subway, ori intr-un mall ca muncitor necalificat, punand marfa pe rafturi, sau facand curatenie in magazie/ magazin, imprasitiind brosuri si magazine, vanzand sucuri la toneta sau inghetata samd.