| andys4u a întrebat:

se scot bani dintr-o pista de curse pentru motociclisti?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, mai ales sponsorizari, unchiu meu lucreza acolo si castiga foarte bine

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da.

| andys4u explică (pentru OnuOnulică):

Din curse? Sponsorizari? motociclisti buni?

| andys4u explică (pentru OnuOnulică):

Daca mias deschide o pista de curse, pentru masini, motociclete, biciclete oare aproximativ cat bani ar iesi? pentru inceput

| OnuOnulică a răspuns (pentru andys4u):

Pai depinde cine te sponsorizeza... si apoi o sa scoti o gramada de banii iti garantez... oricum bafta

| andys4u explică (pentru OnuOnulică):

Cat de mare ar trebui sa fie aceasta pista? cat teren mi-ar trebui oare?

| OnuOnulică a răspuns (pentru andys4u):

Da, mai ales sponsorizari, unchiu meu lucreza acolo si castiga foarte bine

| Dismally a răspuns:

Si cu ce vrei tu sa faci pista, cu banii din alocatie? laughing Ai idee cam cat ar costa asa ceva?

| Dismally a răspuns:

Peste cat vrei tu, dar te-ai interesat asa din curiozitate macar cam cat ar costa? laughing

| andys4u explică (pentru Dismally):

Pentru inceput o sa investesc 4, 5 miliarde de euro

| Dismally a răspuns (pentru andys4u):

Bravo, cu 4, 5 miliarde euro te descurci, probabil mai dureaza ceva pana ii strange dar nah, este timp laughing

| ilasadrian a răspuns:

Daca esti foarte bun da o sa ai sponsori etc

| andys4u explică:

Unchiul tau cat castiga?