| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Salut, stie cineva cum pot sa livrez haine de pe o pagina de insta? Prin fan curier nu merita pentru ca transportul este 25 de lei + 16 lei rambursul. Alte alternative mai convenabile? Sau cum as putea sa procedez?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posta romana este mai ieftina decat un curier, dar nu ai siguranta ca ajunge la client, decat daca platesti sa ti se confirme la primire.

| Iuli122122 a răspuns:

Cum adică să livrezi haine?
posta romana zic că ar fi o varianta daca ma gandesc eu
cum te cheamă pe insta?

| Refresh0 a răspuns:

Folosește livrarea olx. Au contract cu fan curier și te ajunge 17 lei transportul. Sigur ca și rambursul e 10 lei, dar îți recomand sa folosești plata in cont, iar așa nu vei mai plăti rambursul.