| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site de haine in care nu platesti transportul( gen emag)?

5 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Dupa ce ca ti le aduce si acasa iti e greu sa platesti si transportul
nu vrei sa iti cumperi gratis haine?

| KellyGreen a răspuns (pentru cherrybomb):

Si cei de la eMAG ti le aduc tot acasa si nu platesti transportul si daca nu sti nici un site mai bine nu mai comentai.

| cherrybomb a răspuns (pentru KellyGreen):

Ma intreb cati oameni sunt ca tine asa zgarciti laughing
care nu vor sa li se includa in comanda si taxa de transportlaughing

| KellyGreen a răspuns (pentru cherrybomb):

Cred ca din pacate sunt foarte multi care prefera sa fie zgarciti, insa pe cei ca tine care sunt de bani gata ce ii intereseaza si taxa? Banuiesc ca nu ai muncit in viata ta sa vezi ca 50 de lei nu se fac asa usor.