| Sebastian_Seby_1996_QYr8 a întrebat:

Salut, stie cineva cum pot sa pun bani de pe un paysafe intr-un cont pe paypal? Ca am mare nevoie

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contul de paypal se alimenteaza direct de la un cont bancar, sau un credit card, care sunt legate si verificate de Paypal, in prealabil.
Paysafe-ul este un card de cumparaturi, nu o banca, deci, nu poti transfera din el catre paypal.

| djciupi a răspuns:

Caută prin PayPal la depuneri. eu folosesc paysafe doar sa fac depuneri pe betano la pariuri sportive sa ma joc online