| PinteaP a întrebat:

Salut, stie cineva cum se face un contract bep20 token cu auto generare de recompense? Multumesc

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Posibil sa te ajute https://bsctoken.site/bep20-generator/ - scroll down un pic si ai un clip acolo in care explica ce si cum.

| PinteaP explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc, dar acel site creaza standard tokeni. Ce vreau eu sa fac este sa creez un contract ce genereaza de la sine aceeasi moneda pentru detinatori. Stiu ca se poate, dar mie imi da cu virgula.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru PinteaP):

Varianta de top, aia care costa 0.5 BNB, genereaza mintable coin.