| BluezZzz a întrebat:

Stie cineva daca pot scoate banii dintr-o chitanta paysafe sau dintr-un cont paysafe?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca contul paysafe este legat cu contul tau bancar, poti sa faci operatiunea de retragere, intai din paysafe in contul tau bancar si in 2-3 zile cand banii sunt deja in contul bancar, poti merge la un automat bancar sau banca, si scoate banii.
Daca Paysafe-ul nu este legat de contul tau bancar, nu poti scoate banii.

| Blacky6 a răspuns:

Salut,daca vrei sa scoti banii dintr-o chitanta nu prea vad cum ai putea, poate doar daca ai vinde-o mai departe :)) dar din contul psf se poate, uite aici un link:

https://www.paysafecard.com/ro-ro/ajutor/