| Rares311 a întrebat:

Salut. Stiti cumva alta metoda de a face rost de bani de la banca alta decat refinantarea unor credite?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti achiti datoriile vechi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce aveti ma inainte de Craciun i ti trebuiesc bani? Ai datorii la alte banci? Plateste ti datoriile numai fă altele ca nu o sa ai deunde plătii si ramîăi pe drumuri băncile o sa i ti ia tot, pîna nu achiti toata datoria la banca uită de credit, ce vrei sa cumperi citi bani vrei de la bancă?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, dar iti trebuie un plan al naibii de bun ca sa scapi de bulau...

| Catrice a răspuns:

Cămătarihee hee

| Sofer a răspuns:

Simplu. O spargi.

| gabicoo a răspuns:

Un jaf!

| Lioana a răspuns:

Nu-ti mai face datorii ca te mananca falimentul. Incearca sa te descurci cu ce ai.

| SingleForOne a răspuns:

Fonduri de investitii sau investitii pe piata de capital/la bursa.

Răspuns utilizator avertizat