| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, ştiţi cumva vreo aplicaţie sau ceva în care pot câştiga bani pe steam? Sau orice altã modalitate sã fac bani pe steam fãrã sa plãtesc ceva.

Răspuns Câştigător
| yulymcl a răspuns:

Nu exista asa ceva, poti face bani doar daca te apuci de trade, vanzari si pariuri pe steam

2 răspunsuri:
| laury24 a răspuns:

Nu poti face bani pe steam

| Bigabi99 a răspuns:

Ai putea sa te apuci sa faci cativa bani online si sa ii bag in steam.
Poti sa faci bani fara sa investesti nimic si fara sa iti ia timp.
Pentru mai multe detalii vezi acest videoclip explicativ scurt: https://www.youtube.com/watch?v=rDbhWp-QanE Funda?